Penzión San Martin

Thajské masáže

Vo wellness ponúkame pravé thajské masáže. Masáže vykonávajú certifikované Thajské terapeutky. Thajská masáž = účinný relax po celodennom strese.

Masážne balíčky

Utorok – Nedeľa: 10:00 – 21:00

Thajská tradičná masáž

Thajská tradičná masáž je považovaná za jednu z najstarších liečebných metód. Jej „vek“ sa odhaduje na viac ako 2500 rokov. Je starovekým umením pôvodne predávaným z učiteľa na žiaka v rámci budhistických chrámových škôl. Podstata tejto procedúry spočíva v tom , že skúsená masérka prostredníctvom použitia svojich nôh, kolien, rúk, a lakťov pôsobí na tzv. Akupresúrne body klienta. Jedná sa hlavne o naťahovanie, preťahovanie a stláčanie týchto akupresúrnych bodov, ktoré pôsobia na energické toky v tele človeka. Výsledným efektom tohto druhu masáže je oživenie celého tela, zlepšenie prietoku krvi, odstránenie bolesti a stuhnutosti svalov a kĺbov. Má vplyv nielen na telo, ale taktiež aj na myseľ klienta.

Telový peeling (scrub)

Telový peeling (scrub) podstata peelingu spočíva v odstránení odumretej vrstvy kože, čím prispieva k jej omladeniu. Pokožka je potom vláčna, hodvábna jemná a hydratovaná.

Reflexná masáž chodidiel

Reflexná masáž chodidiel predstavuje stimuláciu reflexných bodov nachádzajúcich sa na chodidlách, ktorou masérka dokáže ovplyvniť funkciu jednotlivých vnútorných orgánov. Thajská masáž chodidiel je ideálnym produktom na odľahčenie nôh a zbavenie pocitu únavy z celého dňa. Používajú sa pri nej masážne oleje a drevené reflexné kolíky.

Reflexná masáž chrbta, šije a hlavy

Reflexná masáž chrbta, šije a hlavy masáž je vhodná k udržaniu dobrej kondície vášho svalstva, pri stuhnutí svalov najmä v oblasti lopatiek, krížov a šije, Odstraňuje bolesť, pomáha pri prekrvení pokožky a zlepšuje detoxikáciu organizmu. Reflexná masáž zlepšuje váš psychický i fyzický stav a zároveň zvýši váš výkon v práci alebo športe.

Thajská olejová masáž

Thajská olejová masáž je jemnou formou masáže, pri ktorej sa uvoľňujú jednotlivé energetické bloky. Je vhodná aj pre deti a pre ľudí citlivých na bolesť. Má silné relaxačné účinky, uvoľňuje fyzické a psychické napätie. Samotné použitie oleja blahodárne pôsobí na vzhľad a pružnosť pokožky klienta.

Celotelové masáže30 min60 min90 min
Thai tradičná (Nuat Phean Boraan)x37 €47 €
Thai exkluzívna s kokosovým olejom x37 €47 €
Thai letná s ukľudňujúcim účinkom s aloe vera x37 €47 €
Thai kráľovská - štvorručná synchrónna x75 €x
Masáž tváre )facial massage) - NOVINKAxx55 €
Celotelové masáže30 min60 min90 min
Masáž hlavy, šije a ramien27 €37 €47 €
Masáž nôh, šije a rúk (FOOT NIRVANA)27 €37 €47 €
Masáž tváre, šije a rúk27 €37 €47 €
 • Reštaurácia

  Nápojový lístok Jedálny lístok  Denné a rozvozové menu Zistite viac

  Cafe & Reštaurácia

  Reštaurácia v Penzióne San Martin ponuka príjemnú atmosféru s výbornou gastronómiou. Jedlá sú pripravované podľa najnovších gastronomických pravidiel. Ponúkame Vám široký výber pokrmov slovenskej ale aj medzinárodnej kuchyne.

   

  Pondelok – Nedeľa 8:00 – 22:00

 • Ubytovanie

  Ubytovanie

   

  Zistite viac

   

  Od 14:00 do 22:00 hod.

  Prepáčte, ale domácich miláčikov nemôžeme akceptovať.

 • Wellness

  Wellness

  Wellness a relax služby ponúkame celoročne, bez ohľadu na počasie a ročné obdobie. Oddychový plavecký bazén s protiprúdom, komplexné služby wellness, fínska sauna, ochladzovací bazén, relaxačná miestnosť s barom.

  Zistite viac

   

  štvrtok, sobota, nedeľa: Vstup – 18:00 – 20:15

 • Thajské masáže

  Vo wellness ponúkame pravé thajské masáže. Masáže vykonávajú certifikované Thajské terapeutky. Thajská masáž = účinný relax po celodennom strese.

  Masážne balíčky Zistite viac

   

  Utorok – Nedeľa: 10:00 – 21:00

 • Galéria
 • Kontakt