Penzión San Martin

Cafe & Reštaurácia

Reštaurácia v Penzióne San Martin ponuka príjemnú atmosféru s výbornou gastronómiou. Jedlá sú pripravované podľa najnovších gastronomických pravidiel. Ponúkame Vám široký výber pokrmov slovenskej ale aj medzinárodnej kuchyne. Nájdete u nás domáce jedlá a syrové výrobky priamo z našej výrobne. Reštaurácia ponúka nefajčiarske ale aj fajčiarske priestory. Poslúži teda i tým, pre ktorých je dôležité môcť si zapáliť cigaretu po dobrom jedle. Ponúkame Vám raňajky kontinentálne, ale aj klasické slovenské a americké. Reštaurácia je vhodná hlavne pre pracovné stretnutia, ale aj k občerstveniu pri dlhých cestách. Hosťom je k dispozícií WiFi pripojenie. Vínny lístok zahrňuje to najzaujímavejšie, čo sa dá na slovenskom trhu poskytnúť.

Nápojový lístok Jedálny lístok  Denné a rozvozové menu

Pondelok – Nedeľa 8:00 – 22:00

 • Reštaurácia

  Nápojový lístok Jedálny lístok  Denné a rozvozové menu Zistite viac

  Cafe & Reštaurácia

  Reštaurácia v Penzióne San Martin ponuka príjemnú atmosféru s výbornou gastronómiou. Jedlá sú pripravované podľa najnovších gastronomických pravidiel. Ponúkame Vám široký výber pokrmov slovenskej ale aj medzinárodnej kuchyne.

   

  Pondelok – Nedeľa 8:00 – 22:00

 • Ubytovanie

  Ubytovanie

   

  Zistite viac

   

  Od 14:00 do 22:00 hod.

  Prepáčte, ale domácich miláčikov nemôžeme akceptovať.

 • Wellness

  Wellness

  Wellness a relax služby ponúkame celoročne, bez ohľadu na počasie a ročné obdobie. Oddychový plavecký bazén s protiprúdom, komplexné služby wellness, fínska sauna, ochladzovací bazén, relaxačná miestnosť s barom.

  Zistite viac

   

  štvrtok, sobota, nedeľa: Vstup – 18:00 – 20:15

 • Thajské masáže

  Vo wellness ponúkame pravé thajské masáže. Masáže vykonávajú certifikované Thajské terapeutky. Thajská masáž = účinný relax po celodennom strese.

  Masážne balíčky Zistite viac

   

  Utorok – Nedeľa: 10:00 – 21:00

 • Galéria
 • Kontakt